KFC Vrasene

Jeugd

Jeugdkalenders 2016-2017

De jeugdkalenders voor het komende seizoen 2016-2017 kan U hier raadplegen, onder voorbehoud van wijzigingen. De bijgewerkte kalenders zijn steeds raadpleegbaar op de website van de KBVB.

 

¨       PU21      
       
3/09/2016 13:30 K.SK.RONSE NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
10/09/2016 15:00 KFC.VRASENE NIV.2 TK.MELDERT NIV.2
17/09/2016 15:00 KFC.VRASENE NIV.2 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.1
1/10/2016 15:00 KFC.VRASENE NIV.2 K.FC.MERELBEKE NIV.2
8/10/2016 15:15 K.VK.NINOVE NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
15/10/2016 15:00 KFC.VRASENE NIV.2 SK.BERLARE NIV.2
22/10/2016 15:00 KFC.VRASENE NIV.2 K.SK.RONSE NIV.2
29/10/2016 15:00 TK.MELDERT NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
5/11/2016 14:00 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.1 KFC.VRASENE NIV.2
19/11/2016 14:30 K.FC.MERELBEKE NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
26/11/2016 15:00 KFC.VRASENE NIV.2 K.VK.NINOVE NIV.2
3/12/2016 14:30 SK.BERLARE NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
       
¨       PU17      
       
3/09/2016 10:00 SK.BERLARE NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
11/09/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 KE.BUGGENHOUT NIV.2
17/09/2016 10:00 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.2
2/10/2016 10:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
8/10/2016 12:30 TK.MELDERT NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
16/10/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 MELSELE NIV.3
23/10/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 SK.BERLARE NIV.2
30/10/2016 10:30 KE.BUGGENHOUT NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
6/11/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3
20/11/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.2
27/11/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 TK.MELDERT NIV.2
4/12/2016 10:00 MELSELE NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.2
       
¨       GU17      
       
3/09/2016 15:00 KFC.VRASENE B NIV.2 BOSDAM BEVEREN A NIV.3
10/09/2016 16:00 ST.PAUWELS NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
17/09/2016 13:00 AVANTI STEKENE NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
24/09/2016 15:00 KFC.VRASENE B NIV.2 HAASDONK NIV.3
1/10/2016 15:00 KLINGE NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.2
15/10/2016 12:15 SK.GERDA NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.2
22/10/2016 9:30 BOSDAM BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.2
29/10/2016 15:00 KFC.VRASENE B NIV.2 ST.PAUWELS NIV.2
5/11/2016 15:00 KFC.VRASENE B NIV.2 AVANTI STEKENE NIV.2
12/11/2016 16:00 HAASDONK NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.2
19/11/2016 15:00 KFC.VRASENE B NIV.2 KLINGE NIV.3
3/12/2016 15:00 KFC.VRASENE B NIV.2 SK.GERDA NIV.3
       
¨       PU15      
       
4/09/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 TK.MELDERT A NIV.2
11/09/2016 10:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
18/09/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 SK.LOCHRISTI A NIV.2
25/09/2016 10:00 MELSELE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.2
2/10/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3
9/10/2016 10:30 MERE A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
22/10/2016 12:30 TK.MELDERT A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
30/10/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.2
5/11/2016 11:45 SK.LOCHRISTI A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
13/11/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 MELSELE A NIV.3
19/11/2016 10:00 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.2
27/11/2016 10:00 KFC.VRASENE A NIV.2 MERE A NIV.2
       
¨       GU15      
       
10/09/2016 13:15 BAZEL A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
17/09/2016 13:30 DAKNAM B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
24/09/2016 10:00 KFC.VRASENE B NIV.2 ST.PAUWELS A NIV.2
1/10/2016 9:30 JV.KRUIBEKE A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
8/10/2016 10:00 KFC.VRASENE B NIV.2 MELSELE B NIV.2
15/10/2016 16:00 HAASDONK A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
29/10/2016 10:00 KFC.VRASENE B NIV.2 BAZEL A NIV.2
5/11/2016 10:00 KFC.VRASENE B NIV.2 DAKNAM B NIV.2
12/11/2016 10:00 ST.PAUWELS A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
19/11/2016 10:00 KFC.VRASENE B NIV.2 JV.KRUIBEKE A NIV.2
26/11/2016 15:00 MELSELE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
3/12/2016 10:00 KFC.VRASENE B NIV.2 HAASDONK A NIV.2
       
¨       PU13      
       
3/09/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 SK.BERLARE A NIV.3
10/09/2016 10:00 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
24/09/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 LOVENDEGEM A NIV.3
1/10/2016 13:15 K.FC.MERELBEKE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
8/10/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 MELSELE A NIV.3
15/10/2016 13:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
22/10/2016 12:30 SK.BERLARE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
29/10/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3
12/11/2016 15:30 LOVENDEGEM A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
19/11/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 K.FC.MERELBEKE A NIV.3
26/11/2016 14:00 MELSELE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
3/12/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.3
       
¨       GU13      
       
3/09/2016 15:15 BOSDAM BEVEREN A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
10/09/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 WB.ST.NIKLAAS NIV.2
17/09/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 SINAAI B NIV.2
24/09/2016 14:00 HAASDONK NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
1/10/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 JV.KRUIBEKE NIV.3
8/10/2016 14:00 MELSELE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
15/10/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 SP.WAASMUNSTER B NIV.2
22/10/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 BOSDAM BEVEREN A NIV.2
29/10/2016 9:30 WB.ST.NIKLAAS NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
5/11/2016 15:00 SINAAI B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
12/11/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 HAASDONK NIV.2
19/11/2016 9:30 JV.KRUIBEKE NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.2
26/11/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 MELSELE B NIV.2
3/12/2016 9:15 SP.WAASMUNSTER B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
       
¨       PU12      
       
3/09/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.3
10/09/2016 12:30 SK.BERLARE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
17/09/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3
24/09/2016 15:00 TK.MELDERT NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
1/10/2016 11:30 SK.LOCHRISTI A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
15/10/2016 14:00 MELSELE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
22/10/2016 13:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
29/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 SK.BERLARE A NIV.3
5/11/2016 10:00 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
12/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 TK.MELDERT NIV.3
19/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 SK.LOCHRISTI A NIV.3
3/12/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 MELSELE A NIV.3
       
¨       GU12      
       
3/09/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 EKSAARDE NIV.3
10/09/2016 13:30 ST.PAUWELS NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
17/09/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 BOSDAM BEVEREN A NIV.3
24/09/2016 13:30 KEMZEKE NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
1/10/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 MELSELE B NIV.2
8/10/2016 12:00 HAASDONK B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
15/10/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 RUPELMONDE NIV.2
22/10/2016 9:30 EKSAARDE NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
29/10/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 ST.PAUWELS NIV.2
5/11/2016 12:15 BOSDAM BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
12/11/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 KEMZEKE NIV.2
19/11/2016 14:00 MELSELE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
26/11/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 HAASDONK B NIV.3
3/12/2016 11:00 RUPELMONDE NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
       
¨       PU11      
       
3/09/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 SK.MALDEGEM A NIV.3
10/09/2016 10:00 KVV.ZELZATE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
24/09/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3
1/10/2016 13:00 AALTER A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
8/10/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 MELSELE A NIV.3
15/10/2016 13:30 LOVENDEGEM A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
22/10/2016 10:00 SK.MALDEGEM A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
29/10/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 KVV.ZELZATE A NIV.3
12/11/2016 12:30 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
19/11/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 AALTER A NIV.3
26/11/2016 12:00 MELSELE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
3/12/2016 13:00 KFC.VRASENE A NIV.3 LOVENDEGEM A NIV.3
       
¨       GU11      
       
3/09/2016 11:15 KLINGE NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
24/09/2016 12:00 HAASDONK NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
1/10/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 JV.KRUIBEKE A NIV.2
8/10/2016 12:00 MELSELE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
15/10/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 WB.ST.NIKLAAS A NIV.2
22/10/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 KLINGE NIV.2
12/11/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 HAASDONK NIV.2
19/11/2016 9:00 JV.KRUIBEKE A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
26/11/2016 13:00 KFC.VRASENE B NIV.2 MELSELE B NIV.2
3/12/2016 12:30 WB.ST.NIKLAAS A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
       
¨       GU11      
       
       
3/09/2016 10:00 YB.BEVEREN NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
10/09/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 MEERDONK NIV.1
17/09/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 KALLO NIV.1
24/09/2016 10:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS B NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
1/10/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 JV.KRUIBEKE B NIV.1
8/10/2016 9:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN C NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
15/10/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 KIELDRECHT NIV.1
22/10/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 YB.BEVEREN NIV.1
29/10/2016 15:00 MEERDONK NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
5/11/2016 10:00 KALLO NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
12/11/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS B NIV.1
19/11/2016 12:00 JV.KRUIBEKE B NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
26/11/2016 10:00 KFC.VRASENE C NIV.1 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN C NIV.1
3/12/2016 11:00 KIELDRECHT NIV.1 KFC.VRASENE C NIV.1
       
¨       PU10      
       
3/09/2016 12:30 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
17/09/2016 12:00 MELSELE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
24/09/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 SK.LOCHRISTI A NIV.3
1/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 LOVENDEGEM A NIV.3
8/10/2016 13:30 WAARSCHOOT A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
15/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 K.VK.NINOVE A NIV.3
22/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 K.SC.LOKEREN O. VL. NIV.3
5/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 MELSELE A NIV.3
12/11/2016 13:30 SK.LOCHRISTI A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
19/11/2016 13:30 LOVENDEGEM A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
26/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 WAARSCHOOT A NIV.3
3/12/2016 12:30 K.VK.NINOVE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
       
¨       GU10      
       
3/09/2016 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
10/09/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 MELSELE B NIV.2
17/09/2016 11:30 ST.PAUWELS B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
24/09/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 JV.KRUIBEKE A NIV.2
1/10/2016 9:30 BOSDAM BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
8/10/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 HAASDONK A NIV.3
15/10/2016 11:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
22/10/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 SPORTKRING SINT-NIKLAAS NIV.3
29/10/2016 12:00 MELSELE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
5/11/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 ST.PAUWELS B NIV.2
12/11/2016 9:00 JV.KRUIBEKE A NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.3
19/11/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 BOSDAM BEVEREN A NIV.3
26/11/2016 12:00 HAASDONK A NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
3/12/2016 9:30 KFC.VRASENE B NIV.3 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B NIV.3
       
¨       PU9      
       
3/09/2016 13:30 LOVENDEGEM A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
10/09/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 SK.MALDEGEM A NIV.3
18/09/2016 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
24/09/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.3
1/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 K.SV.TEMSE A NIV.3
8/10/2016 12:30 K.FC.EENDR.ZELE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
15/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 K.SC.LOKEREN O. VL. A NIV.3
22/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 LOVENDEGEM A NIV.3
29/10/2016 14:00 SK.MALDEGEM A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
5/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3
12/11/2016 11:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
19/11/2016 14:30 K.SV.TEMSE A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
26/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.3 K.FC.EENDR.ZELE A NIV.3
3/12/2016 15:00 K.SC.LOKEREN O. VL. A NIV.3 KFC.VRASENE A NIV.3
       
¨       PU9      
       
3/09/2016 13:30 LOVENDEGEM B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
10/09/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
18/09/2016 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
24/09/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B NIV.3
1/10/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 K.SV.TEMSE B NIV.3
8/10/2016 12:30 K.FC.EENDR.ZELE B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
15/10/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 K.SC.LOKEREN O. VL. B NIV.3
22/10/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 LOVENDEGEM B NIV.3
29/10/2016 14:00 SK.MALDEGEM B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
5/11/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 SPORTKRING SINT-NIKLAAS B NIV.3
12/11/2016 11:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
19/11/2016 14:30 K.SV.TEMSE B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
26/11/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.3 K.FC.EENDR.ZELE B NIV.3
3/12/2016 15:00 K.SC.LOKEREN O. VL. B NIV.3 KFC.VRASENE B NIV.3
       
¨       GU9      
       
3/09/2016 11:30 ST.PAUWELS B NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
10/09/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 BOSDAM BEVEREN NIV.2
17/09/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 HAASDONK A NIV.3
24/09/2016 11:00 AVANTI STEKENE B NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
1/10/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 JV.KRUIBEKE A NIV.3
8/10/2016 10:00 MELSELE C NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
15/10/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 PD.KRUIBEKE NIV.3
22/10/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 ST.PAUWELS B NIV.2
29/10/2016 9:30 BOSDAM BEVEREN NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
5/11/2016 9:45 HAASDONK A NIV.3 KFC.VRASENE C NIV.2
12/11/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 AVANTI STEKENE B NIV.2
19/11/2016 9:30 JV.KRUIBEKE A NIV.3 KFC.VRASENE C NIV.2
26/11/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 MELSELE C NIV.2
3/12/2016 10:00 PD.KRUIBEKE NIV.3 KFC.VRASENE C NIV.2
       
¨       PU8      
       
10/09/2016 10:00 SK.BERLARE A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
17/09/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.2 FC.WETTEREN A NIV.2
24/09/2016 10:00 K.FC.EENDR.ZELE A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
1/10/2016 11:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
8/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.2 KE.BUGGENHOUT A NIV.2
15/10/2016 10:00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
29/10/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.2 SK.BERLARE A NIV.2
5/11/2016 10:00 FC.WETTEREN A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
12/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.2 K.FC.EENDR.ZELE A NIV.2
19/11/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.2 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.2
26/11/2016 10:30 KE.BUGGENHOUT A NIV.2 KFC.VRASENE A NIV.2
3/12/2016 11:15 KFC.VRASENE A NIV.2 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A NIV.2
       
¨       PU8      
       
10/09/2016 10:00 SK.BERLARE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
17/09/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.2 FC.WETTEREN B NIV.2
24/09/2016 10:00 K.FC.EENDR.ZELE B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
1/10/2016 11:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
8/10/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.2 KE.BUGGENHOUT B NIV.2
15/10/2016 10:00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
29/10/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.2 SK.BERLARE B NIV.2
5/11/2016 10:00 FC.WETTEREN B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
12/11/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.2 K.FC.EENDR.ZELE B NIV.2
19/11/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.2 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B NIV.2
26/11/2016 10:30 KE.BUGGENHOUT B NIV.2 KFC.VRASENE B NIV.2
3/12/2016 11:15 KFC.VRASENE B NIV.2 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME B NIV.2
       
¨       GU8      
       
3/09/2016 9:30 SINAAI B NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
17/09/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 MEERDONK NIV.2
24/09/2016 15:15 BOSDAM BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE C NIV.2
1/10/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 KEMZEKE A NIV.2
8/10/2016 9:30 ST.PAUWELS A NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
15/10/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 AVANTI STEKENE A NIV.2
22/10/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 SINAAI B NIV.2
5/11/2016 14:30 MEERDONK NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
12/11/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 BOSDAM BEVEREN A NIV.3
19/11/2016 11:30 KEMZEKE A NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
26/11/2016 9:30 KFC.VRASENE C NIV.2 ST.PAUWELS A NIV.2
3/12/2016 9:30 AVANTI STEKENE A NIV.2 KFC.VRASENE C NIV.2
       
¨       GU7      
       
3/09/2016 12:30 BOSDAM BEVEREN A NIV.3 KFC.VRASENE NIV.2
10/09/2016 9:30 KFC.VRASENE NIV.2 MELSELE A NIV.2
17/09/2016 11:00 AVANTI STEKENE B NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
1/10/2016 9:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
8/10/2016 9:30 KFC.VRASENE NIV.2 HAASDONK A NIV.2
15/10/2016 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
22/10/2016 9:30 KFC.VRASENE NIV.2 BOSDAM BEVEREN A NIV.3
29/10/2016 10:00 MELSELE A NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
5/11/2016 9:30 KFC.VRASENE NIV.2 AVANTI STEKENE B NIV.2
19/11/2016 9:30 KFC.VRASENE NIV.2 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A NIV.2
26/11/2016 18:00 HAASDONK A NIV.2 KFC.VRASENE NIV.2
3/12/2016 9:30 KFC.VRASENE NIV.2 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.2
       
¨       GU6      
       
3/09/2016 9:30 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS A KFC.VRASENE
10/09/2016 9:30 KFC.VRASENE KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B
17/09/2016 12:30 BOSDAM BEVEREN KFC.VRASENE
24/09/2016 9:30 KFC.VRASENE MELSELE
1/10/2016 10:00 KALLO KFC.VRASENE
8/10/2016 9:30 KFC.VRASENE HAASDONK A
15/10/2016 10:30 KIELDRECHT KFC.VRASENE
22/10/2016 9:30 KFC.VRASENE K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS A
29/10/2016 9:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B KFC.VRASENE
5/11/2016 9:30 KFC.VRASENE BOSDAM BEVEREN
12/11/2016 10:00 MELSELE KFC.VRASENE
19/11/2016 9:30 KFC.VRASENE KALLO
26/11/2016 18:00 HAASDONK A KFC.VRASENE
3/12/2016 9:30 KFC.VRASENE KIELDRECHT
Attachments:
Download this file (Weekschema 2017 6-3 tot 12-3.pdf)Weekschema 2017 6-3 tot 12-3.pdf[ ]26 kB

Alle jeugdkalenders op

en


>>> Weekkalender <<<

Volgende wedstrijd

Zaterdag 6 januari 2018 om 19:30
Competitie


KFC Vrasene

-


KSVE Bazel

Vorige wedstrijd

Zondag 17 december 2017 om 14:30
Competitie


KV Sint-Gillis

1 - 0

wedstrijdverslag


KFC Vrasene

Klassement

# Team G PTN
1 SKL Doorslaar 15 30
2 Sparta Waasmunster 16 30
3 SK Grembergen 16 28
4 KFCH Sinaai 15 26
5 KFC Vrasene 16 25
6 JV Kruibeke 15 24
7 Voetbalclubs Sint-Gillis 15 24
8 Yellow Blue Beveren 16 22
9 KSVE Bazel 15 20
10 KFC Heikant Zele 15 20
11 HRS Haasdonk 15 20
12 TK Meldert 15 18
13 FC Juventus Schoonaarde 15 17
14 Eendracht Buggenhout 15 16
15 KFC Moerbeke 15 16
16 SV Zaffelare 15 10