KFC Vrasene

Voorbereiding 2019-2020

Voorbereiding seizoen 2019-2020. Opgelet! Wijzigingen kunnen zich nog steeds voordoen.

Donderdag 18-07-19   Training 19:30  
Vrijdag 19-07-19 VR KFC Vrasene - Waasland Beveren 19:30 0-8
           
Maandag 22-07-19   Training 19:30  
Woensdag 24-07-19   Training 19:30  
Vrijdag 29-07-19   Stage Nieuwpoort (vertrek) 14:00  
Zaterdag 27-07-19   Stage Nieuwpoort    
Zondag 28-07-19 BVB Svelta Melsele - KFC Vrasene 16:00 3-1
           
Dinsdag 30-07-19   Training 19:30  
Woensdag 31-07-19 VR KFC Vrasene - Gierle 19:30 5-2
Donderdag 01-08-19   Training 19:30  
Vrijdag 02-08-19   Training 19:30  
Zaterdag 03-08-19 VR KFC Vrasene - SK Denderhoutem 19:30 1-5
           
Dinsdag 06-08-19   Training 19:30  
Woensdag 07-08-19 VR KFC Vrasene - Sleidinge 19:30 1-1
Donderdag 08-08-19  VR Hoogeinde - Beloften 19:30  
Vrijdag 09-08-19   Training 19:30  
Zaterdag 10-08-19 BOVL KFC Vrasene - E. Zele 19:30 1-1 (8-7)
           
Dinsdag 13-08-19   Training 19:30  
Woensdag 14-08-19  VR KFC Vrasene - Gerda 19:30  
Vrijdag 16-08-19   Training 19:30  
Zondag 18-08-19 BOVL Waasmunster - KFC Vrasene 16:00 1-3
           
Dinsdag 20-08-19   Training 19:30  
Woensdag 21-08-19 VR Beloften - Temse 19:30  
Donderdag 22-08-19   Training 19:30  
Vrijdag 23-08-19   Training 19:30  
Zaterdag 24-08-19 VR Beloften - KSK Kallo 17:00  
Zondag 25-08-19 BOVL KFCO Burst - KFC Vrasene 15:00 3-3 (3-1)
           
Dinsdag 27-08-19   Training 19:30  
Donderdag 28-08-19   Training 19:30  
Vrijdag 30-08-19   Training (selectie A-kern) 19:00  
  30-08-19 COMP Beloften - KFCH Sinaai 20:00  
Zondag 01-09-19 COMP KSVE Bazel - KFC Vrasene 15:00  

Volgende wedstrijd

Zaterdag 21 september 2019 om 19:30
Competitie


KFC Vrasene

-


KV Sint-Gillis

Vorige wedstrijd

Zaterdag 14 september 2019 om 20:00
Competitie


YB Beveren

2 - 0

wedstrijdverslag


KFC Vrasene

Klassement

# Team G PTN
1 Yellow Blue Beveren 3 9
2 VW Gijsel-Oosterzele 3 7
3 FC Juventus Schoonaarde 3 7
4 KFC Vrasene 3 6
5 KSVE Bazel 3 6
6 SK Grembergen 3 5
7 KFC Heikant Zele 3 4
8 Voetbalclubs Sint-Gillis 3 4
9 Eendracht Buggenhout 3 4
10 SKL Doorslaar 3 3
11 SV Zaffelare 3 3
12 Sparta Waasmunster 3 3
13 KSK Kieldrecht 3 3
14 KFCH Sinaai 3 3
15 KFC Edeboys 3 0
16 TK Meldert 3 0