KFC Vrasene

Wedstrijdschema: Eendracht Buggenhout | 2e Provinciale C 2019/2020


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam UitteamUitslag  
1 Ronde 1 01.09.2019 15:00 Buggenhout-SKL Doorslaar4 - 2 Gewonnen
2 Ronde 2 07.09.2019 19:30 KFCH Sinaai-Buggenhout1 - 1 Gelijk
3 Ronde 3 15.09.2019 15:00 Grembergen-Buggenhout4 - 0 Verloren
4 Ronde 4 22.09.2019 15:00 Buggenhout-Schoonaarde2 - 1 Gewonnen
5 Ronde 5 28.09.2019 19:30 KSK Kieldrecht-Buggenhout0 - 1 Gewonnen
6 Ronde 6 06.10.2019 15:00 Buggenhout-Gijzel-Oosterzele3 - 5 Verloren
7 Ronde 7 13.10.2019 15:00 KSVE Bazel-Buggenhout2 - 3 Gewonnen
8 Ronde 8 20.10.2019 15:00 Buggenhout-KFC Edeboys_ - _
9 Ronde 9 26.10.2019 20:00 YB Beveren-Buggenhout_ - _
10 Ronde 10 03.11.2019 14:30 Buggenhout-KV Sint-Gillis_ - _
11 Ronde 11 10.11.2019 15:00 SV Zaffelare-Buggenhout_ - _
12 Ronde 12 17.11.2019 14:30 Buggenhout-KFC Vrasene_ - _
13 Ronde 13 24.11.2019 15:00 Sp. Waasmunster-Buggenhout_ - _
14 Ronde 14 01.12.2019 14:30 Buggenhout-Heikant Zele_ - _
15 Ronde 15 07.12.2019 20:00 TK Meldert-Buggenhout_ - _
16 Ronde 16 15.12.2019 14:30 SKL Doorslaar-Buggenhout_ - _
17 Ronde 17 05.01.2020 14:30 Buggenhout-KFCH Sinaai_ - _
18 Ronde 18 12.01.2020 14:30 Buggenhout-Grembergen_ - _
19 Ronde 19 19.01.2020 15:00 Schoonaarde-Buggenhout_ - _
20 Ronde 20 26.01.2020 15:00 Buggenhout-KSK Kieldrecht_ - _
21 Ronde 21 02.02.2020 15:00 Gijzel-Oosterzele-Buggenhout_ - _
22 Ronde 22 09.02.2020 15:00 Buggenhout-KSVE Bazel_ - _
23 Ronde 23 16.02.2020 15:00 KFC Edeboys-Buggenhout_ - _
24 Ronde 24 01.03.2020 15:00 Buggenhout-YB Beveren_ - _
25 Ronde 25 08.03.2020 15:00 KV Sint-Gillis-Buggenhout_ - _
26 Ronde 26 15.03.2020 15:00 Buggenhout-SV Zaffelare_ - _
27 Ronde 27 21.03.2020 19:30 KFC Vrasene-Buggenhout_ - _
28 Ronde 28 29.03.2020 15:00 Buggenhout-Sp. Waasmunster_ - _
29 Ronde 29 19.04.2020 15:00 Heikant Zele-Buggenhout_ - _
30 Ronde 30 26.04.2020 15:00 Buggenhout-TK Meldert_ - _

Volgende wedstrijd

Zondag 20 oktober 2019 om 15:00
Competitie


KFC Heikant Zele

-


KFC Vrasene

Vorige wedstrijd

Zaterdag 12 oktober 2019 om 19:30
Competitie


KFC Vrasene

4 - 2

wedstrijdverslag


Sp. Waasmunster

Klassement

# Team G PTN
1 SK Grembergen 7 17
2 Voetbalclubs Sint-Gillis 7 14
3 Yellow Blue Beveren 7 14
4 SKL Doorslaar 7 13
5 KFC Heikant Zele 7 13
6 Eendracht Buggenhout 7 13
7 KSVE Bazel 7 12
8 VW Gijsel-Oosterzele 7 11
9 KFC Vrasene 7 10
10 FC Juventus Schoonaarde 7 10
11 KSK Kieldrecht 7 9
12 Sparta Waasmunster 7 7
13 KFCH Sinaai 7 7
14 SV Zaffelare 7 4
15 KFC Edeboys 7 3
16 TK Meldert 7 1