KFC Vrasene

Wedstrijdschema: WB Sint-Niklaas | 2e Provinciale C 2018/2019


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam UitteamUitslag  
1 Ronde 1 02.09.2018 15:00 WB Sint-Niklaas-SKL Doorslaar3 - 2 Gewonnen
2 Ronde 2 09.09.2018 15:00 KV Sint-Gillis-WB Sint-Niklaas3 - 0 Verloren
3 Ronde 3 16.09.2018 15:00 WB Sint-Niklaas-KSVE Bazel4 - 2 Gewonnen
4 Ronde 4 23.09.2018 15:00 VSV Gent-WB Sint-Niklaas1 - 1 Gelijk
5 Ronde 5 30.09.2018 15:00 WB Sint-Niklaas-KFCH Sinaai1 - 2 Verloren
6 Ronde 6 07.10.2018 15:00 Schoonaarde-WB Sint-Niklaas4 - 0 Verloren
7 Ronde 7 14.10.2018 15:00 WB Sint-Niklaas-HRS Haasdonk1 - 2 Verloren
8 Ronde 8 21.10.2018 15:00 Buggenhout-WB Sint-Niklaas1 - 0 Verloren
9 Ronde 9 28.10.2018 15:00 Grembergen-WB Sint-Niklaas1 - 1 Gelijk
10 Ronde 10 04.11.2018 14:30 WB Sint-Niklaas-KFC Vrasene0 - 4 Verloren
11 Ronde 11 11.11.2018 15:00 JV Kruibeke-WB Sint-Niklaas2 - 2 Gelijk
12 Ronde 12 18.11.2018 14:30 WB Sint-Niklaas-SK Berlare1 - 0 Gewonnen
13 Ronde 13 25.11.2018 14:30 Heikant Zele-WB Sint-Niklaas1 - 1 Gelijk
14 Ronde 14 02.12.2018 14:30 WB Sint-Niklaas-KVK Robur0 - 2 Verloren
15 Ronde 15 08.12.2018 19:30 KSK Kieldrecht-WB Sint-Niklaas3 - 2 Verloren
16 Ronde 16 16.12.2018 14:30 SKL Doorslaar-WB Sint-Niklaas1 - 0 Verloren
17 Ronde 17 06.01.2019 14:30 WB Sint-Niklaas-KV Sint-Gillis0 - 0 Gelijk
18 Ronde 18 16.01.2019 20:00 KSVE Bazel-WB Sint-Niklaas1 - 0 Verloren
19 Ronde 19 20.01.2019 15:00 WB Sint-Niklaas-VSV Gent3 - 1 Gewonnen
20 Ronde 20 27.01.2019 16:00 KFCH Sinaai-WB Sint-Niklaas3 - 0 Verloren
21 Ronde 21 03.02.2019 15:00 WB Sint-Niklaas-Schoonaarde1 - 3 Verloren
22 Ronde 22 09.02.2019 19:30 HRS Haasdonk-WB Sint-Niklaas1 - 1 Gelijk
23 Ronde 23 17.02.2019 15:00 WB Sint-Niklaas-Buggenhout2 - 1 Gewonnen

Volgende wedstrijd

Zondag 24 februari 2019 om 15:00
Competitie


KE Buggenhout

-


KFC Vrasene

Vorige wedstrijd

Zaterdag 16 februari 2019 om 19:30
Competitie


KFC Vrasene

3 - 0

wedstrijdverslag


HRS Haasdonk

Klassement

# Team G PTN
1 JV Kruibeke 23 54
2 HRS Haasdonk 23 45
3 KFC Vrasene 23 44
4 SK Berlare 23 42
5 KVK Robur 23 38
6 SK Grembergen 23 38
7 FC Juventus Schoonaarde 23 34
8 KSK Kieldrecht 23 31
9 Eendracht Buggenhout 23 29
10 SKL Doorslaar 23 27
11 KFCH Sinaai 23 26
12 KSVE Bazel 23 22
13 WB Sint-Niklaas 23 21
14 KFC Heikant Zele 23 20
15 Voetbalclubs Sint-Gillis 23 19
16 VSV Gent 23 18