KFC Vrasene

Wedstrijdschema: KSK Kieldrecht | 2e Provinciale C 2018/2019


SD Wedstrijdnaam Datum Aanvang Thuisteam UitteamUitslag  
1 Ronde 1 01.09.2018 19:30 KFC Vrasene-KSK Kieldrecht1 - 1 Gelijk
2 Ronde 2 08.09.2018 19:30 KSK Kieldrecht-JV Kruibeke2 - 3 Verloren
3 Ronde 3 15.09.2018 19:30 SK Berlare-KSK Kieldrecht2 - 2 Gelijk
4 Ronde 4 22.09.2018 19:30 KSK Kieldrecht-Heikant Zele0 - 1 Verloren
5 Ronde 5 30.09.2018 15:00 KVK Robur-KSK Kieldrecht1 - 1 Gelijk
6 Ronde 6 06.10.2018 19:30 KSK Kieldrecht-Grembergen2 - 1 Gewonnen
7 Ronde 7 13.10.2018 19:30 KSK Kieldrecht-SKL Doorslaar1 - 2 Verloren
8 Ronde 8 21.10.2018 15:00 KV Sint-Gillis-KSK Kieldrecht1 - 1 Gelijk
9 Ronde 9 27.10.2018 19:30 KSK Kieldrecht-KSVE Bazel1 - 0 Gewonnen
10 Ronde 10 04.11.2018 14:30 VSV Gent-KSK Kieldrecht0 - 2 Gewonnen
11 Ronde 11 10.11.2018 19:30 KSK Kieldrecht-KFCH Sinaai0 - 1 Verloren
12 Ronde 12 18.11.2018 14:30 Schoonaarde-KSK Kieldrecht2 - 0 Verloren
13 Ronde 13 24.11.2018 19:30 KSK Kieldrecht-HRS Haasdonk2 - 2 Gelijk
14 Ronde 14 02.12.2018 14:30 Buggenhout-KSK Kieldrecht0 - 3 Gewonnen
15 Ronde 15 08.12.2018 19:30 KSK Kieldrecht-WB Sint-Niklaas3 - 2 Gewonnen
16 Ronde 16 15.12.2018 19:30 KSK Kieldrecht-KFC Vrasene2 - 1 Gewonnen
17 Ronde 17 06.01.2019 15:00 JV Kruibeke-KSK Kieldrecht1 - 1 Gelijk
18 Ronde 18 12.01.2019 19:30 KSK Kieldrecht-SK Berlare2 - 2 Gelijk
19 Ronde 19 20.01.2019 15:00 Heikant Zele-KSK Kieldrecht1 - 2 Gewonnen
20 Ronde 20 27.01.2019 15:00 KSK Kieldrecht-KVK Robur2 - 4 Verloren
21 Ronde 21 03.02.2019 15:00 Grembergen-KSK Kieldrecht2 - 1 Verloren
22 Ronde 22 10.02.2019 15:00 SKL Doorslaar-KSK Kieldrecht4 - 0 Verloren
23 Ronde 23 16.02.2019 19:30 KSK Kieldrecht-KV Sint-Gillis4 - 2 Gewonnen

Volgende wedstrijd

Zondag 24 februari 2019 om 15:00
Competitie


KE Buggenhout

-


KFC Vrasene

Vorige wedstrijd

Zaterdag 16 februari 2019 om 19:30
Competitie


KFC Vrasene

3 - 0

wedstrijdverslag


HRS Haasdonk

Klassement

# Team G PTN
1 JV Kruibeke 23 54
2 HRS Haasdonk 23 45
3 KFC Vrasene 23 44
4 SK Berlare 23 42
5 KVK Robur 23 38
6 SK Grembergen 23 38
7 FC Juventus Schoonaarde 23 34
8 KSK Kieldrecht 23 31
9 Eendracht Buggenhout 23 29
10 SKL Doorslaar 23 27
11 KFCH Sinaai 23 26
12 KSVE Bazel 23 22
13 WB Sint-Niklaas 23 21
14 KFC Heikant Zele 23 20
15 Voetbalclubs Sint-Gillis 23 19
16 VSV Gent 23 18