KFC Vrasene

Welkom bij KFC Vrasene

Beker van Beveren 2016

De Beker van Beveren 2016 zal doorgaan op 1 dag, namelijk zaterdag 12 augustus 2016.
Elke poulewedstrijd zal 25 minuten duren met daarna 10 minuten pauze. Dat geeft volgend resultaat :

  • 13u00 - 13u25 : poulewedstrijd 1 voor A en B
  • 13u35 - 14u00 : poulewedstrijd 2 voor A en B
  • 14u10 - 14u35 : poulewedstrijd 3 voor A en B
  • 14u45 - 15u10 : poulewedstrijd 4 voor A en B
  • 15u20 - 15u45 : poulewedstrijd 5 voor A en B
  • 16u00 – 16u25 : plaats 7 en 8 op terrein B
  • 16u00 – 16u25 : plaats 5 en 6 op terrein A
  • 16u30 – 16u55 : plaats 3 en 4 op terrein A
  • 17u00 – 17u25 : FINALE op terrein A

Na loting werden de ploegen in 2 poules verdeeld :

Poule A

  • Svelta Melsele
  • KFC Vrasene
  • YB Beveren
  • FC Bosdam Beveren
  • E. Verrebroek

Poule B

  • KSK Kieldrecht
  • Waasland Beveren
  • HRS Haasdonk
  • KSK Kallo

Dit betekent volgend wedstrijdschema :

  • 13u00 - 13u25 : Svelta Melsele – KFC Vrasene (terrein A)
    KSK Kieldrecht – Waasland Beveren (terrein B)
  • 13u35 - 14u00 : YB Beveren – FC Bosdam Beveren (terrein A)
    HRS Haasdonk – KSK Kallo (terrein B)
  • 14u10 - 14u35 : E. Verrebroek – Svelta Melsele ( terrein A)
    Waasland-Beveren – KSK Kallo (terrein B)
  • 14u45 - 15u10 : KFC Vrasene – FC Bosdam Beveren (terrein A)
    HRS Haasdonk – KSK Kieldrecht (terrein B)
  • 15u20 - 15u45 : YB Beveren – E. Verrebroek (terrein A)

Elke ploeg speelt in de poulewedstrijden 2 matchen. Na elke wedstrijd worden er 5 penalty’s genomen.

Volgende wedstrijd

Zaterdag 6 januari 2018 om 19:30
Competitie


KFC Vrasene

-


KSVE Bazel

Vorige wedstrijd

Zondag 17 december 2017 om 14:30
Competitie


KV Sint-Gillis

1 - 0

wedstrijdverslag


KFC Vrasene

Klassement

# Team G PTN
1 SKL Doorslaar 15 30
2 Sparta Waasmunster 16 30
3 SK Grembergen 16 28
4 KFCH Sinaai 15 26
5 KFC Vrasene 16 25
6 JV Kruibeke 15 24
7 Voetbalclubs Sint-Gillis 15 24
8 Yellow Blue Beveren 16 22
9 KSVE Bazel 15 20
10 KFC Heikant Zele 15 20
11 HRS Haasdonk 15 20
12 TK Meldert 15 18
13 FC Juventus Schoonaarde 15 17
14 Eendracht Buggenhout 15 16
15 KFC Moerbeke 15 16
16 SV Zaffelare 15 10